Traži

Smokvina.hr

Vijetnam, laos & tajland- South East Asia Uncovered, Putovanje za mlade

vijetnam, laos & tajland

 

NAZIV TURE: South East Asia Uncovered
CODE: BXSU
TIP PUTOVANJA: Putovanje za mlade / Budget Expedition
TRAJANJE: 22 dana / 21 noćenje
RUTA: Ho Chi Minh – Nha Trang – Hoi An – Hue - Hanoi – Vinh – Vang Vieng – Luang Prabang – Pakbeng – Huay Xai – Chiang Rai – Chiang Mai – Bangkok

KATALOŠKA CIJENA: 1159€

Doplata na destinaciji: US$400

 




  

Treking kroz džunglu kako bi plivali u moru, vožnja biciklom kroz glavne gradove i udovoljavanje svim osjetilima – ova tura otkriva jugoistočnu i omogućava vam da uronite duboku u kuluturu i običaje lokalnih zajednica. Završavamo u Bangkoku i uživamo u ludom noćnom životu...

ITINERER

Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

1. dan

Ho Chi Minh

Vietnam


2. dan

Noćni autobus za Nha Trang

 

B

3. dan

Nha Trang

 


4. dan

Noćni autobus za Hoi An

 

B

5. dan

Hoi An

 


6. dan

Hoi An

 

B

7. dan

Hue

 

B

8. dan

Noćni autobus za Hanoi

 

B

9. dan

Hanoi

 


10. dan

Hanoi

 

B

11. dan

Vinh

 

B

12. dan

Let/dolazak u Vientiane

Laos


13. dan

Vang Vieng

 

B

14. dan

Vang Vieng

 


15. dan

Luang Prabang

 


16. dan

Luang Prabang

 

B

17. dan

Brod za Pakbeng

 

B

18. dan

Brod za Huay Xai

 

B

19. dan

Chiang Mai

Thailand

B

20. dan

Noćni autobus za Bangkok

 


21. dan

Bangkok

 


22. dan

Bangkok

 


(B – Doručak, L – Ručak, D – Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1 Dolazak u Ho Chi Minh

Dan 2 Istražujemo Ho Chi Minh prije nego što se ukrcamo na noćni autobus za Nha Trang

Dan 3 U Nha Trang odmaramo na plažama i uživamo u restoranima i kafićima

Dan 4 Hoi An

Dan 5-6 U Hoi An uživajte u ručnim radovima, keramici i tekstilu koji se prodaju na tržnicama

Dan 7-8 Posjećujemo Mramornu Mountainu te prelazimo preko prijevoja Hai Van i dolazimo u Hue

Dan 9-10 Promatrajte život u Hanoiju, lutajte ulicama i uživajte u francuskom kolonijalnom štihu grada

Dan 11 Vinh

Dan 12 Let za Vientiane. Istražite grad na biciklu.

Dan 13-14 Vožnja kroz prekrasne krajolike do Vang Vieng. Možete kušati lokalnu kuhinju ili nestati na tržnicama ili voziti se na biciklu kroz prekrasne dijelove Laosa.

Dan 15-16 Luang Prabang ima odličan noćni život uz klubove i kafiće

Dan 17-18 Ukrcavamo se na dugi broj i plovimo dva dana rijekom Mekong prema Tajlandu. Putem ćemo stati i prespavati u Pakbengu i Huay Xaiju

Dan 19-20 U Chiang Maiju uživajte u tečaju tajlandske kuhinje, opuštajućoj masaži i lutajte večernjim tržnicama

Dan 21 Dolazimo u Bangkok gdje provodimo posljednju noć uživajući u ludom noćnom životu.

Dan 22 Napuštamo Bangkok


CIJENA UKLJUČUJE

Smještaj: 17 noćenja u hotelima/motelima/hostelima, 3 noćne vožnje autobusom, 1 noćna vožnja vlakom

Obroci: 12 x doručak
Transport: lokalni autobus, noćni autobus i vlak, minibus, brod, međunarodni let, vlak
Osoblje: Tucan Travel pratitelj
Grupa: maksimalno 18 putnika (prosjek grupe je 8-12 putnika)

Dobna granica: 18-35 godina

 

CIJENA NE UKLJUČUJE

Obvezna doplata na destinaciji – plaća se u dolarima (US$400)

Internacionalne letove i odlazne takse
Zrakoplovne takse na untarnje letove

Napojnice na uključenim izletima
Transfere od/do zračne luke
Dodatni smještaj prije i nakon ture
Troškove izdavanja viza
Dodatno putno osiguranje
Troškove osobne prirode (hrana i piće, suveniri, napojnice)

Opcionalni izleti

 

 

PREPORUKA

·         Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

·         Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Izleti:

Mekong Delta, 2 dana, 249€

 

TERMINI

Početak


Završetak


Početak


Završetak

Sat 29 Nov 2014

-

Sat 20 Dec 2014


Sat 12 Dec 2015

-

Sat 02 Jan 2016

Sat 13 Dec 2014

-

Sat 03 Jan 2015


Sat 09 Jan 2016

-

Sat 30 Jan 2016

Sat 10 Jan 2015

-

Sat 31 Jan 2015


Sat 06 Feb 2016

-

Sat 27 Feb 2016

Sat 07 Feb 2015

-

Sat 28 Feb 2015


Sat 05 Mar 2016

-

Sat 26 Mar 2016

Sat 07 Mar 2015

-

Sat 28 Mar 2015


Sat 02 Apr 2016

-

Sat 23 Apr 2016

Sat 04 Apr 2015

-

Sat 25 Apr 2015


Sat 30 Apr 2016

-

Sat 21 May 2016

Sat 02 May 2015

-

Sat 23 May 2015


Sat 28 May 2016

-

Sat 18 Jun 2016

Sat 30 May 2015

-

Sat 20 Jun 2015


Sat 25 Jun 2016

-

Sat 16 Jul 2016

Sat 27 Jun 2015

-

Sat 18 Jul 2015


Sat 23 Jul 2016

-

Sat 13 Aug 2016

Sat 25 Jul 2015

-

Sat 15 Aug 2015


Sat 20 Aug 2016

-

Sat 10 Sep 2016

 


Pošaljite upit

ID: [12276] Vijetnam, laos & tajland- South East Asia Uncovered, Putovanje za mlade
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta