Traži

Smokvina.hr

ZAMBIJA, BOCVANA, NAMIBIJA I JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA

 

ZAMBIJA, BOCVANA, NAMIBIJA I JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA



    1. NAZIV TURE: Victoria Falls to Cape Town

CODE TURE: FVC

TIP PUTOVANJA: Overland Tours

TRAJANJE: 19 dana (18 noćenja)

RUTA: Livingstone -Chobe - Maun - Okavango Delta - Maun Divundu - Etosha Nacionalni Park - Kamanjab - Swakopmund - Sesriem - Fish River Canyon - Orange River - Cederberg - Cape Town

CIJENA: 1.299 € + (doplata na destinaciji 500$)


 

Izuzetno je fotogeničan pa svakako osigurajte dovoljno memorije u svom foto aparatu. U Chobe Nacionalnom parku ćete imati prilike vidjeti krda slonova, u vodenom labirintu Okavango Delte prije svega ćete primijetiti vodene konje, ptice i predivne vodene ljiljane, a ugodno iznenađenje slijedi u Etosha Nacionalnom parku i Fish River Canyon-u.


ITINERER:


Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

1. dan

Livingstone

Zambija


2. dan

Chobe National Park

Botswana

BLD

3. dan

Chobe National Park


BLD

4. dan

Maun


BLD

5. dan

Okavango Delta


BLD

6. dan

Maun


BLD

7. dan

Divundu

Namibia

BLD

8. dan

Etosha National Park


BLD

9. dan

Etosha National Park


BLD

10. dan

Kamanjab


BLD

11. dan

Swakopmund


BL

12. dan

Swakopmund


B

13. dan

Swakopmund


B

14. dan

Sesriem


BLD

15. dan

Fish River Canyon


BLD

16. dan

Orange River


BLD

17. dan

Cederberg

South Africa

BLD

18. dan

Cape Town


B

19. dan

Cape Town







(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1. Dolazak u Livingstone (Zambija)

Dan 2-3. Krstarenje rijekom. Promatramo divlji svijet s broad u Nacionalnom parku Chobe

Dan 4. Maun

Dan 5. Noć provodimo u Okavango delti na osamljenom otoku na koji dolazimo u mokoro

Dan 6. Maun

Dan 7. Divundu

Dan 8-9. U Nacionalnom parku Etosha, promatramo divlji svijet iz našeg kampa, ublizini izvora vode

Da 10. Posjećujemo pleme Himba tribe u Kamanjab

Dan 11-13. Swakopmund je avanturističko središte Namibije

Dan 14. Sesriem

Dan 15. Pješačimo oko Fishh River kanjona

Dan 16. Prelazimo rijekus Orange i dolazimo u Južnoafričku Republiku

Dan 17. U Cederbergu kušajte neke od najboljih južnoafričkih vina

Dan 18. Cape Town - Vozite se u žičari do vrha planine Table

Dan 19. Napuštamo Cape Town


CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 4 noćenja u hotelima/motelima/hostelima, 14 noćenja u kampovima

Obroci: 17x doručak, 14 x ručak, 13 x večera

Izleti: izlet po rijeci Chobe u Chobe Nacionalnom parku, vožnja kroz Etosha Nacionalni park u Tucan Travel ekspedicijskom vozilu, Cape Cross kolonija morskih lavova, Dina 45, Okavango Delta, ulaz u Otjitotongwe Cheetah Park, posjet plemenu Himba, Sesriem kanjon, Fish River Canyon Nacionalni park

Transport: Tucan Travel ekspedicijsko vozilo, brod, taksi, pješačenje, 4WD terensko vozilo

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, Tucan Travel vozač, lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme izleta

Grupa: maksimalno 34 putnika (prosjek grupe je 15-24 putnika)


CIJENA NE UKLJUČUJE:

Vreće za spavanje i podlošci

Internacionalne letove i takse

Zrakoplovne takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode

Napojnice na uključenim izletima

Opcionalni izleti


PREPORUKA:

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture


Opcionalni Izleti:

Victoria Falls Excursion, 3 dan, 269€


TERMINI

Početak


Završetak

Thu 11 Dec 2014

-

Mon 29 Dec 2014

Tue 07 Apr 2015

-

Sat 25 Apr 2015

Sat 16 May 2015

-

Wed 03 Jun 2015

Wed 24 Jun 2015

-

Sun 12 Jul 2015

Sun 02 Aug 2015

-

Thu 20 Aug 2015

Thu 10 Sep 2015

-

Mon 28 Sep 2015

Mon 19 Oct 2015

-

Fri 06 Nov 2015

Fri 27 Nov 2015

-

Tue 15 Dec 2015

Tue 05 Jan 2016

-

Sat 23 Jan 2016

Sat 13 Feb 2016

-

Wed 02 Mar 2016

Wed 23 Mar 2016

-

Sun 10 Apr 2016

Sun 01 May 2016

-

Thu 19 May 2016

Thu 09 Jun 2016

-

Mon 27 Jun 2016

Mon 18 Jul 2016

-

Fri 05 Aug 2016

Fri 26 Aug 2016

-

Tue 13 Sep 2016


Pošaljite upit

ID: [12677] ZAMBIJA, BOCVANA, NAMIBIJA I JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta