Traži

Smokvina.hr



  NEPAL



NAZIV TURE: Highlights of Nepal

CODE TURE: INHN

TIP PUTOVANJA: Adventure Tours

TRAJANJE: 11 dana (10 noćenja)

RUTA: Kathmandu – Lumbini – Chitwan NP – Pokhara – Kathmandu

CIJENA: 799 (doplata za jednokrenetnu sobu 159 €)

Prekrasna regija Annapurna u Nepalu nudi pregršt prekrasnih puteva za trekking. Uvijek fascinantni krajolici Himalaje uključuju slatkovodna jezera, rijeke, slapove, potoke koji vijugaju kroz pusta i suha područja. Pješačite i trekajte kroz seoca gdje se susreću susretljiva planinska plemena, uživajte u impresivnoj flori i fauni, divite se budističkim i hinduističkim hramovima koji su se smjestili podno veličanstvenim snijegom okovanih planina.


ITINERER:


Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

Mogućnost jednokrevetne sobe

1. dan

Kathmandu

Nepal



2. dan

Lumbini



da

3. dan

Chitwan National Park



da

4. dan

Chitwan National Park



da

5. dan

Pokhara



da

6. dan

Annapurna Foothills




7. dan

Annapurna Foothills




8. dan

Pokhara



da

9. dan

Pokhara


B

da

10. dan

Kathmandu


B

da

11. dan

Depart Kathmandu




(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1 Dolazak u Kathmandu

Dan 2 Posjet rodnom mjestu Bude u Lumbiniju

Dan 3-4 Istražite Chitwan NP uz rijeku, šetnja džunglom

Dan 5 Pokhara

Dan 6-7 Dva dana provodimo hodajući podnožjem Annapurne uz pratnju lokalnog vodiča. Spavamo u rustikalnim kolibama

Dan 8-9 Odmorite se na obali jezera Phewa Tal u Pokhari

Dan 10 Lutajte uličicama oko Trga Durbar i palače u Kathamanduu

Dan 11 Napuštamo Kathmandu

CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 8 noćenja u hotelima/motelima/hostelima, 2 noćenja u kolibama/lodgevima

Obroci: 2 x doručak

Izleti: Chitwan National Park ulaznica, Tharu Cultural dance show, trekking podnožjem Annapurne, izlet biciklom do tibetantskog izbjegličkog kampa, posjet hramu Syambhu Nath (Hram majmuna)

Transport: mini bus, javni prijevoz, trek, taxi

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme uključenih izleta

Grupa: maksimalno 16 putnika (prosjek grupe je 8-12 putnika)


CIJENA NE UKLJUČUJE:

Internacionalne letove i takse

Zrakoplovne takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode (hrana, suveniri, napojnice...)

Opcionalni izleti

PREPORUKA:

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Opcionalni izleti / Add ons:

Annapurna Base Camp (trek), 14 dana, od 1259€

Everest Base Camp, 15 dana, od 1659€

TERMINI PUTOVANJA:


Početak


Završetak

Početak


Završetak

Wed 21 Jan 2015

-

Sat 31 Jan 2015

Wed 06 Jan 2016

-

Sat 16 Jan 2016

Wed 11 Feb 2015

-

Sat 21 Feb 2015

Wed 17 Feb 2016

-

Sat 27 Feb 2016

Wed 25 Mar 2015

-

Sat 04 Apr 2015

Wed 30 Mar 2016

-

Sat 09 Apr 2016

Wed 06 May 2015

-

Sat 16 May 2015

Wed 11 May 2016

-

Sat 21 May 2016

Wed 17 Jun 2015

-

Sat 27 Jun 2015

Wed 22 Jun 2016

-

Sat 02 Jul 2016

Wed 29 Jul 2015

-

Sat 08 Aug 2015

Wed 03 Aug 2016

-

Sat 13 Aug 2016

Wed 09 Sep 2015

-

Sat 19 Sep 2015

Wed 14 Sep 2016

-

Sat 24 Sep 2016

Wed 21 Oct 2015

-

Sat 31 Oct 2015

Wed 26 Oct 2016

-

Sat 05 Nov 2016

Wed 02 Dec 2015

-

Sat 12 Dec 2015

Wed 07 Dec 2016

-

Sat 17 Dec 2016

 


Pošaljite upit

ID: [12637] NEPAL
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta