Traži

Smokvina.hr

Magical Mexico



NAZIV TURE: Magical Mexico

CODE: ZMA

TIP PUTOVANJA: Adventure tours

TRAJANJE: 13 dana (12 noćenja)

RUTA: Mexico City – Puebla - Oaxaca-San Cristóbal – Palenque - Mérida-Cancún

KATALOŠKA CIJENA: 1.239 € (provjeriti doplata za jednokrevetnu sobu 169 €

 

Od bučnog metorpolisa Mexico City-a do bijelih pješčanih plaža Cancuna...jednostavno najbolje od Mexica

Otkrijte čarliju piramida u Teotihuacan-u, istražite kolonijalnu arhitekturu u Oaxaca-i, uživajte u prekrasnom pogledu iz Zapotec-a, posjetite autohtona sela u okolici San Cristobal de las Casas, doživite zvukove džungle oko Palenque i prepustite se ljepoti Svjetske baštine Chichén Itzá


ITINERER:



Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

Mogućnost jednokrevetne sobe

1. dan

Mexico City

Mexico


da

2. dan

Puebla



da

3. dan

Oaxaca



da

4. dan

Noćni autobus za San Cristóbal



da

5. dan

San Cristóbal



da

6. dan

San Cristóbal



da

7. dan

San Cristóbal



da

8. dan

Palenque



da

9. dan

Palenque



da

10. dan

Mérida



da

11. dan

Mérida



da

12. dan

Cancún



da

13. dan

Cancún




(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1. Dolazak u Mexico City

Dan 2.  Vođena tura nalazištem Teotihuacán prije dolaska u Puebla

Dan 3-4. Jedemo, pijemo i promatramo život na trgu Plaza de la Constitución u Oaxaca prije nego krenemo na turu prema ruševinama Mount Albán

Dan 5-7. Tura selima autohtonog stanovništva u okolici San Cristóbal. Iz San Cristóbal može se posjetiti i kanjon Sumidero.

Dan 8-9. Obilazak ruševina Palenque koje se nalaze duboko u džungli. Moguće je posjetiti i Rezervat prirode Agua Azul.

Dan 10-11. Istražujemo tržnice Méride i uživamo u kolonijalnom duhu grada.

Dan 12. Zaustavljamo se u Chichén Itzá na putu prema Cancúnu gdje ćemo uživati u plažama, kupovati suvenire i istraživati okolicu.

Dan 13. Napuštamo Cancún.


CIJENA UKLJUČUJE:


Smještaj: 11 noćenja u hostelima/hotelima/motelima, 1 noćna vožnja autobusom

Izleti: Teotihuacán, San Cristóbal, Chichén Itzá, Monte Albán, Palenque

Transport: javni prijevoz, vlak, brod, taksi, pješačenje

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, lokalni vodiči

Grupa: Max 16 osoba (prosijek 8-12 osoba)


CIJENA NE UKLJUČUJE:

Internacionalne letove i takse

Takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Zrakoplovne takse za unutarnje letove

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode

TERMINI PUTOVANJA:


Početak


Završetak


Početak


Završetak

Sun 21 Dec 2014

-

Fri 02 Jan 2015


Sun 03 Jan 2016

-

Fri 15 Jan 2016

Sun 04 Jan 2015

-

Fri 16 Jan 2015


Sun 17 Jan 2016

-

Fri 29 Jan 2016

Sun 18 Jan 2015

-

Fri 30 Jan 2015


Sun 31 Jan 2016

-

Fri 12 Feb 2016

Sun 01 Feb 2015

-

Fri 13 Feb 2015


Sun 14 Feb 2016

-

Fri 26 Feb 2016

Sun 15 Feb 2015

-

Fri 27 Feb 2015


Sun 28 Feb 2016

-

Fri 11 Mar 2016

Sun 01 Mar 2015

-

Fri 13 Mar 2015


Sun 13 Mar 2016

-

Fri 25 Mar 2016

Sun 15 Mar 2015

-

Fri 27 Mar 2015


Sun 27 Mar 2016

-

Fri 08 Apr 2016

Sun 29 Mar 2015

-

Fri 10 Apr 2015


Sun 10 Apr 2016

-

Fri 22 Apr 2016

Sun 12 Apr 2015

-

Fri 24 Apr 2015


Sun 24 Apr 2016

-

Fri 06 May 2016

Sun 26 Apr 2015

-

Fri 08 May 2015


Sun 08 May 2016

-

Fri 20 May 2016

Sun 10 May 2015

-

Fri 22 May 2015


Sun 22 May 2016

-

Fri 03 Jun 2016

Sun 24 May 2015

-

Fri 05 Jun 2015


Sun 05 Jun 2016

-

Fri 17 Jun 2016

Sun 07 Jun 2015

-

Fri 19 Jun 2015


Sun 19 Jun 2016

-

Fri 01 Jul 2016

Sun 21 Jun 2015

-

Fri 03 Jul 2015


Sun 03 Jul 2016

-

Fri 15 Jul 2016

Sun 05 Jul 2015

-

Fri 17 Jul 2015


Sun 17 Jul 2016

-

Fri 29 Jul 2016

Sun 19 Jul 2015

-

Fri 31 Jul 2015


Sun 31 Jul 2016

-

Fri 12 Aug 2016

Sun 02 Aug 2015

-

Fri 14 Aug 2015


Sun 14 Aug 2016

-

Fri 26 Aug 2016

Sun 16 Aug 2015

-

Fri 28 Aug 2015


Sun 28 Aug 2016

-

Fri 09 Sep 2016

Sun 30 Aug 2015

-

Fri 11 Sep 2015


Sun 11 Sep 2016

-

Fri 23 Sep 2016

Sun 13 Sep 2015

-

Fri 25 Sep 2015


Sun 25 Sep 2016

-

Fri 07 Oct 2016

Sun 27 Sep 2015

-

Fri 09 Oct 2015


Sun 09 Oct 2016

-

Fri 21 Oct 2016

Sun 11 Oct 2015

-

Fri 23 Oct 2015


Sun 23 Oct 2016

-

Fri 04 Nov 2016

Sun 25 Oct 2015

-

Fri 06 Nov 2015


Sun 06 Nov 2016

-

Fri 18 Nov 2016

Sun 08 Nov 2015

-

Fri 20 Nov 2015


Sun 20 Nov 2016

-

Fri 02 Dec 2016

Sun 22 Nov 2015

-

Fri 04 Dec 2015


Sun 04 Dec 2016

-

Fri 16 Dec 2016

Sun 06 Dec 2015

-

Fri 18 Dec 2015


Sun 18 Dec 2016

-

Pošaljite upit

ID: [12667] Magical Mexico
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta