Traži

Smokvina.hr



KINA – YIN & YANGTZE

NAZIV TURE: Yin & Yangtze

CODE: JGCYY

TIP PUTOVANJA: Adventure tours

TRAJANJE: 15 dana (14 noćenja)

RUTA: Peking – Badaling – Xi`an – Chongqing – Wuhan – Nanjing – Suzhou - Shanghai

KATALOŠKA CIJENA po osobi: 2.100 + ulaznice (85-90$) + Tipping Kitty (100-105$)

(doplata za jednokrevetnu sobu: 910€)


Putovanje započinjemo otkrivajući Peking, a potom odlazimo u samo srce Kine diveći se putem svim drevnim čudima – od Velikog kineskog zida i Zabranjenog grada u Pekingu, do terakota ratnika u Xi`anu. Krstarit ćemo i rijekom Yangze duž strmih riječnih obala, a putovanje završiti u futurističkom Šangaju.

ITINERER

Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

Mogućnost jednokrevetne sobe

1. dan

Beijing

China


da

2. dan

Beijing


BD

da

3. dan

Beijing


BL

da

4. dan

Overnight train to Xi'an


B


5. dan

Xi'an


BL

da

6. dan

Xi'an


B

da

7. dan

Chonqing


BD

da

8. dan

Yangtze River cruise


BLD

da

9. dan

Yangtze River cruise


BLD

da

10. dan

Nanjing


BD

da

11. dan

Nanjing


B

da

12. dan

Suzhou


B

da

13. dan

Shanghai


B

da

14. dan

Shanghai


B

da

15. dan

Shanghai


B


(B – Doručak, L – Ručak, D – Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)



OPIS

Dan 1 Dolazak u Beijing

Dan 2-3 Nakon razgleda svih zanimljivosti u Pekingu, odlazimo na izlet do Velikog kineskog zida

Dan 4 Noćni vlak za Xi'an

Dan 5-6 Dolazimo u Xi'an te posjećujemo terakota ratnika cara Qin te obilazimo pagodu Velike divlje guske

Dan 7 Chonging

Dan 8-9 Prolazimo kanjone Qutangxia i Wuxia krstareći rijekom Yangtze, te se putem i zaustavljamo

Dan 10-11 Gradska tura Nanjingom, nakadašnjom prijestolnicom Ming dinastije

Dan 12 Krstarimo vodenim putevima Suzhoua, koji su prošarani tradicionalnim mostovima

Dan 13-14 Samostalan obilazak Šangaja

Dan 15 Napuštamo Shanghai

 

CIJENA UKLJUČUJE


Smještaj: 10 noćenja u hotelima, 1 noćenje u vlaku, 3 noćenja brodu tijekom krstarenja rijekom Yangze

Obroci: 14 x doručak, 4 x ručak, 5 x večera

Izleti: vožnja rikšom kroz Hutonge, krstarenje rijekom Yangze kroz tri kanjona, krstarenje Grand Canal u Suzhou, dolazni i odlazni transfer, kineski akrobatski perfomans, vožnja biciklom u Xi`anu, vođene ture Pekingom, Xi`anom, Nanjingom i Suzhuom

Transport: vlak, taxi, pješačenje, 1 let

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, lokalni vodiči na engleskom jeziku na uključenim izletima

Grupa: prosjek grupe 15-20 putnika (max. 28 putnika)


CIJENA NE UKLJUČUJE:


Ulaznice (85-90$) i Tipping Kitty (100-105$) koji se plaćaju na početku ture Tucan Travel vodiču

Internacionalne letove i takse

Takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Napojnice na uključenim izletima

Troškove osobne prirode

Opcionalni izleti


PREPORUKA

Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture


Opcionalni izleti:

Giant Panda Excursion

Tang Dynasty Show

Hong Kong Express, 2 dana, 269€


TERMINI PUTOVANJA

Početak


Završetak


Početak


Završetak

Sat 07 Mar 2015

-

Sat 21 Mar 2015


Sat 12 Mar 2016

-

Sat 26 Mar 2016

Sat 21 Mar 2015

-

Sat 04 Apr 2015


Sat 26 Mar 2016

-

Sat 09 Apr 2016

Sat 04 Apr 2015

-

Sat 18 Apr 2015


Sat 02 Apr 2016

-

Sat 16 Apr 2016

Sat 18 Apr 2015

-

Sat 02 May 2015


Sat 16 Apr 2016

-

Sat 30 Apr 2016

Sat 02 May 2015

-

Sat 16 May 2015


Sat 30 Apr 2016

-

Sat 14 May 2016

Sat 16 May 2015

-

Sat 30 May 2015


Sat 14 May 2016

-

Sat 28 May 2016

Sat 30 May 2015

-

Sat 13 Jun 2015


Sat 28 May 2016

-

Sat 11 Jun 2016

Sat 13 Jun 2015

-

Sat 27 Jun 2015


Sat 04 Jun 2016

-

Sat 18 Jun 2016

Sat 27 Jun 2015

-

Sat 11 Jul 2015


Sat 18 Jun 2016

-

Sat 02 Jul 2016

Sat 11 Jul 2015

-

Sat 25 Jul 2015


Sat 02 Jul 2016

-

Sat 16 Jul 2016

Sat 25 Jul 2015

-

Sat 08 Aug 2015


Sat 16 Jul 2016

-

Sat 30 Jul 2016

Sat 08 Aug 2015

-

Sat 22 Aug 2015


Sat 30 Jul 2016

-

Sat 13 Aug 2016

Sat 22 Aug 2015

-

Sat 05 Sep 2015


Sat 13 Aug 2016

-

Sat 27 Aug 2016

Sat 05 Sep 2015

-

Pošaljite upit

ID: [12673] KINA YIN YANGTZE
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta