Traži

Smokvina.hr

KENIJA I UGANDA – 14 DANA



    1. NAZIV TURE: Safari & Gorillas

CODE TURE: FSG

TIP PUTOVANJA: Overland Tours

TRAJANJE: 14 dana (13 noćenja)

RUTA: Nairobi – Naivasha – Eldoret – Jinja – Lake Bunyonyl – Kampala – Nakuru - Nairobi

CIJENA: 1.699 € + (doplata na destinaciji 350$)

Ova overland tura kombinira spektakularan divlji životinjski svijet i prekrasne krajolike, sve što želite od svoje afričke avanture! Vidjeti nosoroge i tisuće flamingosa na obalama jezera Nakuru bit će samo zagrijavanje za glavni događaj ture – trek u šumu Bwindi Impenetrable, jedino mjesto na zemlji gdje možete zaviriti u prirodno stanište ugroženih planinskih gorilla.


ITINERER:

Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

1. dan

Nairobi

Kenya

D

2. dan

Naivasha


BLD

3. dan

Eldoret


BLD

4. dan

Jinja

Uganda

BLD

5. dan

Jinja


BLD

6. dan

Lake Bunyonyi


BLD

7. dan

Lake Bunyonyi


D

8. dan

Lake Bunyonyi


D

9. dan

Lake Bunyonyi


D

10. dan

Kampala


BLD

11. dan

Nakuru

Kenya

BLD

12. dan

Nakuru


BLD

13. dan

Nairobi


BLD

14. dan

Nairobi



(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1 Dolazak u Nairobi

Dan 2 Slušamo nilske konje iz našeg kampa u Naivasha.

Dan 3 Opuštamo se kraj bazena u našem kampu u Eldoretu

Dan 4-5 Posjećujemo izvor Nila u Jinji.

Dan 6-9 Provodimo sat vremena u društvu obitelji planinskih gorilla, ugrožene vrste, u blizini jezera Bunyonyi.

Dan 10 Kampala

Dan 11-12 Uživamo i divimo se Rift Valley sa Nakurua.

Dan 13 Povratak u Nairobi

Dan 14 Odlazak iz Nairobija


CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 13 noćenja kampiranje

Obroci: 9 x doručak, 9 x ručak, 13 x večera

Izleti: izlet brodom na jezero Bunyonyi i posjet selu Pigmejaca, vođeni gorila trek (uključena dozvola), Game Drive - Lake Nakuru National Park

Transport: Tucan Travel ekspedicijsko vozilo, taksi, pješačenje

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, Tucan Travel vozač, lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme izleta

Grupa: maksimalno 34 putnika (prosjek grupe je 15-24 putnika)



CIJENA NE UKLJUČUJE:

Internacionalne letove i odlazne takse

Zrakoplovne takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode

Napojnice na uključenim izletima

Opcionalni izleti


PREPORUKA:

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture


Opcionalni Izleti:

Kilimanjaro Trek

TERMINI


Početak


Završetak


Početak


Završetak

Sun 12 Apr 2015

-

Sat 25 Apr 2015


Sun 10 Jan 2016

-

Sat 23 Jan 2016

Thu 21 May 2015

-

Wed 03 Jun 2015


Thu 18 Feb 2016

-

Wed 02 Mar 2016

Mon 29 Jun 2015

-

Sun 12 Jul 2015


Mon 28 Mar 2016

-

Sun 10 Apr 2016

Fri 07 Aug 2015

-

Thu 20 Aug 2015


Fri 06 May 2016

-

Thu 19 May 2016

Tue 15 Sep 2015

-

Mon 28 Sep 2015


Tue 14 Jun 2016

-

Mon 27 Jun 2016

Sat 24 Oct 2015

-

Fri 06 Nov 2015


Sat 23 Jul 2016

-

Fri 05 Aug 2016

Wed 02 Dec 2015

-

Tue 15 Dec 2015


Wed 31 Aug 2016

-

Tue 13 Sep 2016


Pošaljite upit

ID: [12690] KENIJA I UGANDA 14 DANA
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta