Traži

Smokvina.hr

 

KENIJA I TANZANIJA 10 dana



    1. NAZIV TURE: Mara & Serengeti Safari

CODE TURE: FMS

TIP PUTOVANJA: Overland Tours

TRAJANJE: 10 dana (9 noćenja)

RUTA: Nairobi – Masai Mara rezervat – Nairobi – Arusha – Serengeti NP - Arusha

CIJENA: 1.689 € + (doplata na destinaciji 250$)

Ako je divlji svijet ono što želite vidjeti, tada je ovo tura za vas. Ova kratka tura uključuje nekoliko safarija kroz dva najvažnija afrička nacionalna parka – Masai Mara i Serengeti. Osim što ćete vidjeti “velikih pet”, doživjet ćete susret s prekrasnim krajolicima Ngorongoro kratera, kampirati pod zvijezdama i posjetiti tradicionalno Masai selo.

ITINERER:


Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

1. dan

Nairobi

Kenya


2. dan

Masai Mara National Park


BLD

3. dan

Masai Mara National Park


BLD

4. dan

Nairobi


BLD

5. dan

Nairobi


BLD

6. dan

Arusha

Tanzania

BLD

7. dan

Serengeti National Park


BLD

8. dan

Serengeti National Park


BLD

9. dan

Arusha


BLD

10. dan

Arusha



(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1. Dolazak u Nairobi

Dan 2-3. Uživajte u safari vožnji u Masai Mara prirodnom rezervatu diveći se krajolicima i promatrajući divlje životinje iz vozila.

Dan 4-5. Povratak u Nairobi i uživanje u znamenitostima grada.

Dan 6. Arusha

Dan 7-8. Pokušavamo pronaći “veliku petorku” u Serengeti nacionalnom parku te kampiramo na rubu spektakularnog Ngorongoro kratera.

Dan 9. Arusha

Dan 10. Odlazak iz Arushe

CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 5 noćenja kampiranje, 2 noći kampiranje u šatorima, 2 noći uz pomoć kampu

Obroci: 8 x doručak, 8 x ručak, 8 x večera

Izleti: Masai Mara nacionalni rezervat, posjet selu Masai, Serengeti nacionalni park, jutarnja vožnja kroz Ngorongoro krater

Transport: Tucan Travel ekspedicijsko vozilo, taksi, pješačenje

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, Tucan Travel vozač, lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme izleta

Grupa: maksimalno 34 putnika (prosjek grupe je 15-24 putnika)

CIJENA NE UKLJUČUJE:

Internacionalne letove i odlazne takse

Zrakoplovne takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode

Napojnice na uključenim izletima

Opcionalni izleti


PREPORUKA:

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Opcionalni Izleti:

Kilimanjaro Trek, 5 dana, 1329€


Kilimanjaro Trek, 6 dana, 1489€


TERMINI


Početak


Završetak

Wed 04 Feb 2015

-

Fri 13 Feb 2015

Sun 15 Mar 2015

-

Tue 24 Mar 2015

Thu 23 Apr 2015

-

Sat 02 May 2015

Mon 01 Jun 2015

-

Wed 10 Jun 2015

Fri 10 Jul 2015

-

Sun 19 Jul 2015

Tue 18 Aug 2015

-

Thu 27 Aug 2015

Sat 26 Sep 2015

-

Mon 05 Oct 2015

Wed 04 Nov 2015

-

Fri 13 Nov 2015

Sun 13 Dec 2015

-

Tue 22 Dec 2015

Thu 21 Jan 2016

-

Sat 30 Jan 2016

Mon 29 Feb 2016

-

Wed 09 Mar 2016

Fri 08 Apr 2016

-

Sun 17 Apr 2016

Tue 17 May 2016

-

Thu 26 May 2016

Sat 25 Jun 2016

-

Mon 04 Jul 2016

Wed 03 Aug 2016

-

Fri 12 Aug 2016

Sun 11 Sep 2016

-

Tue 20 Sep 2016



Pošaljite upit

ID: [12665] KENIJA I TANZANIJA 10 danael
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta