Traži

Smokvina.hr

INDIJA – ZLATNI TROKUT

NAZIV TURE: Golden Triangle
CODE: BXGT
TIP PUTOVANJA: Putovanja za mlade (18-35 god.)
TRAJANJE: 8 dana (7 noćenja)
RUTA: Delhi – Jaipur – Agra - Delhi
KATALOŠKA CIJENA: 499€ + doplata na destinaciji 150$

Ovo kratko putovanje prolazi najpoznatijom rutim indijskog zlatnog trokuta pa možete otkriti zašto su baš ovi gradovi toliko popularni. Posjetite ružičasti grad Jaipur i njegov poznati Hawa Mahal, palaču vjetrova, hramove, tržnice, utvrde i palače koje će vas vratiti u neka davna vremena.

Potom put nastavljate prema Agri, dom velebnog Taj Mahala, gdje možete posjetiti vjerojatano jedan od najromantičnijih spomenika u svijetu. Svaki grad ima svoju osobnost i poseban je na svoj način.

ITINERER

Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

1. dan

Delhi

India


2. dan

Jaipur



3. dan

Jaipur



4. dan

Agra



5. dan

Agra



6. dan

Agra



7. dan

Delhi



8. dan

Delhi



(B – Doručak, L – Ručak, D – Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1. Dolazak u Delhi

Dan 2-3. Posjećujemo stari grad Jaipur, njegove tržnice i palače

Dan 4-6. Istražujemo tvrđavu Agra i grobnicu Itimad-Ud-Daulah. Ovdje možete posjetiti i najpoznatiju građevinu Indije – Taj Mahal

Dan 7. Povratak u Delhi

Dan 8. Napuštamo Delhi

CIJENA UKLJUČUJE

Smještaj: 7 noćenja u hotelima/motelima/hostelima

Obroci: nisu uključeni
Izleti: nisu uključeni
Transport: vlak, taxi, tuk-tuk
Osoblje: Tucan Travel pratitelj
Grupa: maksimalno 18 putnika (prosjek grupe je 8-12 putnika)


CIJENA NE UKLJUČUJE

Doplata na destinaciji 150$

Internacionalne letove i takse
Takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)
Transfere od/do zračne luke
Dodatni smještaj prije i nakon ture
Troškove izdavanja viza

Napojnice na uključenim izletima
Dodatno putno osiguranje
Troškove osobne prirode (hrana i piće, suveniri, napojnice)

Opcionalni izleti


PREPORUKA

  • Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

  • Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Opcionalni izleti: Tiger Safari, 3 dana, 149€

TERMINI

Početak


Završetak

Thu 15 Jan 2015

-

Thu 22 Jan 2015

Thu 26 Feb 2015

-

Thu 05 Mar 2015

Thu 09 Apr 2015

-

Thu 16 Apr 2015

Thu 21 May 2015

-

Thu 28 May 2015

Thu 02 Jul 2015

-

Thu 09 Jul 2015

Thu 13 Aug 2015

-

Thu 20 Aug 2015

Thu 24 Sep 2015

-

Thu 01 Oct 2015

Thu 05 Nov 2015

-

Thu 12 Nov 2015

Thu 17 Dec 2015

-

Thu 24 Dec 2015

Thu 28 Jan 2016

-

Thu 04 Feb 2016

Thu 10 Mar 2016

-

Thu 17 Mar 2016

Thu 21 Apr 2016

-

Thu 28 Apr 2016

Thu 02 Jun 2016

-

Thu 09 Jun 2016

Thu 14 Jul 2016

-

Thu 21 Jul 2016

Thu 25 Aug 2016

-

Thu 01 Sep 2016

Thu 06 Oct 2016

-

Thu 13 Oct 2016

Thu 17 Nov 2016

-

Thu 24 Nov 2016

Thu 29 Dec 2016

-

Thu 05 Jan 2017


Pošaljite upit

ID: [12638] INDIJA ZLATNI TROKUT
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta