Traži

Smokvina.hr

INDIJA I NEPAL



NAZIV TURE: India to Nepal

CODE TURE: ININ

TIP PUTOVANJA: Adventure Tours

TRAJANJE: 19 dana (18 noćenja)

RUTA: Delhi - Agra - Orchha - Khajuraho - Varanasi - Lumbini - Chitwan Nacionalni park - Pokhara -podnožje Annapurne - Pokhara - Kathmandu

CIJENA: 1189 (doplata za jednokrenetnu sobu 359 €)



Od zemlje kraljeva, do kraljevskih planina


Doživite raznolikost indijskog Rajasthan-a, zemlje kraljeva i veličanstvenih kuća, palača od bijelog mramora i povijesnih utvrda. Prepustite se ljepotama Taj Mahala, jašite deve za vrijeme safarija kroz pustinju i okusite odličnu hranu koja će zadiviti Vaše nepce.

Prelazeći u Nepal provest ćemo dva dana na trekingu u planinama Annapurne gdje ćete imati priliku uživati u predvinom pogledu na Himalayu i odličnim čajevima


ITINERER:


Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

Mogućnost jednokrevetne sobe

1. dan

Delhi

India


da

2. dan

Delhi



da

3. dan

Agra



da

4. dan

Agra



da

5. dan

Orchha



da

6. dan

Orchha


B

da

7. dan

Khajuraho


B

da

8. dan

Noćni vlak za Varanasi


B


9. dan

Varanasi



da

10. dan

Lumbini

Nepal


da

11. dan

Chitwan National Park


B

da

12. dan

Chitwan National Park



da

13. dan

Pokhara



da

14. dan

Podnožje Annapurne




15. dan

Podnožje Annapurne




16. dan

Pokhara



da

17. dan

Pokhara


B

da

18. dan

Kathmandu


B

da

19. dan

Napuštamo Kathmandu





(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS

Dan 1. Dolazak u Delhi

Dan 2. U Delhiju obilazimo tri mjesta koja se nalaze na UNESCOvom popisu svjetske baštine. Između njih vozit ćemo se u rikšama.

Dan 3-4. Promatramo izlazak sunca nad Taj Mahalom, istražujemo ovaj hram ljubavi i uživamo u atrakcijama Agre

Dan 5-6. Uživamo u mnoštvu hramova Orchha koji je sagrađen na obalama rijeke Betwa

Dan 7-8. Učimo o zanimljivoj povijesti fascinantnih hramova u Khajurahu

Dan 9. U Varanasiju promatramo vjernike u njihovom obredu čišćenja u rijeci Ganges

Dan 10. Lumbini

Dan 11-12. Uživajte u mnogim opcionalnim izletima u Nacionalnom parku Chitwan gdje možete ići i na safari na slonovima

Dan 13. Pokhara

Dan 14-15. Pješačimo podnožjem Annapurne i spavamo u rustikalnim kolibama

Dan 16-17. Opuštamo se na obali jezera Pheva Tal u Pokhari

Dan 18. Kathmandu

Dan 19. Napuštamo Kathmandu


CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 15 noćenja u hotelima/motelima/hostelima, 1 noćna vožnja vlakom, 2 noćenja u kolibama ili kampovima za vrijeme treka

Obroci: 6 x doručak

Izleti: Orijentacijski razgled Delhi-a, ulaznicu i stručno vodstvo u Kama Sutra hramu, Chitwan Nacionalni park, Podnožje Annapurne (Trek) , hram Syambhu Nath (Hram majmuna), Taj Mahal (stručno vodstvo) , tura selima u blizini Khajuraho, Puja ceremonija & izlet brodom po rijeci Ganges u Varanasiju ,Tharu plesni show, izlet biciklom do tibetanskog kampa izbjeglica

Transport: vlak, automobil, mini bus, javni prijevoz, noćni vlak, pješačenje

Osoblje: Tucan Travel pratitelj, lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme uključenih izleta

Grupa: maksimalno 16 putnika (prosjek grupe je 8-12 putnika)


CIJENA NE UKLJUČUJE:

Internacionalne letove i takse

Zrakoplovne takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode (hrana, suveniri, napojnice...)

Opcionalni izleti

PREPORUKA:

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Izleti:

Tiger Safari, 3 dana, 149€

Annapurna Base Camp (trek), 14 dana, od 1259€

Everest Base Camp, 15 dana, od 1659€

TERMINI PUTOVANJA:

Početak

Završetak

Tue 02 Dec 2014

Sat 20 Dec 2014

Tue 13 Jan 2015

Sat 31 Jan 2015

Tue 03 Feb 2015

Sat 21 Feb 2015

Tue 17 Mar 2015

Sat 04 Apr 2015

Tue 28 Apr 2015

Sat 16 May 2015

Tue 09 Jun 2015

Sat 27 Jun 2015

Tue 21 Jul 2015

Sat 08 Aug 2015

Tue 01 Sep 2015

Sat 19 Sep 2015

Tue 13 Oct 2015

Sat 31 Oct 2015

Tue 24 Nov 2015

Sat 12 Dec 2015

Tue 29 Dec 2015

Sat 16 Jan 2016

Tue 09 Feb 2016

Sat 27 Feb 2016

Tue 22 Mar 2016

Sat 09 Apr 2016

Tue 03 May 2016

Sat 21 May 2016

Tue 14 Jun 2016

Sat 02 Jul 2016

Tue 26 Jul 2016

Sat 13 Aug 2016

Tue 06 Sep 2016

Sat 24 Sep 2016

Tue 18 Oct 2016

Sat 05 Nov 2016

Tue 29 Nov 2016

Sat 17 Dec 2016


Pošaljite upit

ID: [12632] INDIJA I NEPAL
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta