Traži

Smokvina.hr

GUATEMALA, BELIZE, MEKSIKO



NAZIV TURE: Quetzal highway • CODE: QYA / QYC


TIP PUTOVANJA: Adventure toursTRAJANJE: 10 dana (9 noćenja)


RUTA: Antiqua to Cancun / Cancun to Antiqua


CIJENA: 1.099 (doplata za jednokrenetnu sobu 159 €)




Na ovoj kratkoj avanturi kroz Guatemalu, Belize i Meksiko, opustite se i uživajte u suncu na prekrasnim karipskim plažama, odvažite se istražiti ruševine Maya u dubokoj džungli i osjetite opuštenu atmosferu okolnih sela


ITINERER:


Dan Mjesto/Grad Država Obroci Mogućnost jednokrevetne sobe


1. dan Cancún Mexico

2. dan Playa del Carmen

3. dan Caye Caulker Belize

4. dan Caye Caulker

5. dan San Ignacio

6. dan San ignacio

7. dan Flores Guatemala

8. dan Rio Dulce

9. dan Antigua

10. dan Antigua


(B - Doručak, L - Ručak, D - Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)


CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 9 noćenja u hotelima / motelima / hostelima

Obroci: nisu uključeni

Izleti: Izlet brodom po Rio Dulce do Livigstona • Ruševine hrama Tikal • Caye Caulker

Transport: lokalni prijevoz busom, minibus, taksi, brodić,

Osoblje: lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme izleta

Grupa: 8-12 putnika (min. 4 - maks. 16)


CIJENA NE UKLJUČUJE:

Internacionalne letove i takse

Takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)

Transfere od/do zračne luke

Dodatni smještaj prije i nakon ture

Zrakoplovne takse za unutarnje letove

Troškove izdavanja viza

Dodatno putno osiguranje

Troškove osobne prirode



PREPORUKA:

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela

Dodatan smještaj na početku i kraju ture

Izlet:

Antiqua, Panajachel & Chinci • 3 dana, 109 €

http://www.tucantravel.com/tour/overview/antigua-panajachel-and-chichicastenango/rgap1



TERMINI PUTOVANJA:

Fri 24 Oct 2014 - Sun 02 Nov 2014

Fri 14 Nov 2014 - Sun 23 Nov 2014

Fri 05 Dec 2014 - Sun 14 Dec 2014

Fri 26 Dec 2014 - Sun 04 Jan 2015

Fri 16 Jan 2015 - Sun 25 Jan 2015

Fri 06 Feb 2015 - Sun 15 Feb 2015

Fri 27 Feb 2015 - Sun 08 Mar 2015

Fri 20 Mar 2015 - Sun 29 Mar 2015

Fri 10 Apr 2015 - Sun 19 Apr 2015

Fri 01 May 2015 - Sun 10 May 2015

Fri 22 May 2015 - Sun 31 May 2015

Fri 12 Jun 2015 - Sun 21 Jun 2015

Fri 03 Jul 2015 - Sun 12 Jul 2015

Fri 24 Jul 2015 - Sun 02 Aug 2015

Fri 14 Aug 2015 - Sun 23 Aug 2015

Fri 04 Sep 2015 - Sun 13 Sep 2015

Fri 25 Sep 2015 - Sun 04 Oct 2015

Fri 16 Oct 2015 - Sun 25 Oct 2015

Fri 06 Nov 2015 - Sun 15 Nov 2015

Fri 27 Nov 2015 - Sun 06 Dec 2015

Fri 18 Dec 2015 - Sun 27 Dec 2015



Pošaljite upit

ID: [12695] GUATEMALA, BELIZE, MEKSIKO
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta