Traži

Smokvina.hr

INDIJA – FORTS, TAJ & VARANASI, Putovanja za mlade

INDIJA – FORTS, TAJ & VARANASI

NAZIV TURE: Forts, Taj & Varanasi

CODE: BXFT

TIP PUTOVANJA: Putovanja za mlade (18-35 god.)

TRAJANJE: 15 dana (14 noćenja)

RUTA: Delhi – Jodhpur – Pushkar – Jaipur – Agra – Varanasi - Delhi


KATALOŠKA CIJENA: 689€ + doplata na destinaciji 300$


Povijesne utvrde, šareni gradovi, prijateljski raspoloženi lokalci, tradicionalna kuhinja i sveta mjesta na ovome putovanju spajaju se i stvaraju eksploziju osjećaja. Uz transport javnim prijevozom, osjetit ćete pravu energiju ovog društva koje je uspjelo ostati povezano sa svojim duhovnim i kulturnim naslijeđem.

ITINERER

Dan - Mjesto/Grad - Država - Obroci
1. dan - Delhi - India
2. dan - Noćni vlak za Jodhpur - B
3. dan - Jodhpur
4. dan - Jodhpur
5. dan - Pushkar
6. dan - Pushkar - B
7. dan - Jaipur - B
8. dan - Jaipur
9. dan - Agra
10. dan - Agra
11. dan - Noćni vlak za Varanasi
12. dan - Varanasi
13. dan - Noćni vlak za Delhi
14. dan - Delhi
15. dan - Delhi

(B – Doručak, L – Ručak, D – Večera /obroci uključeni u cijenu aranžmana)

OPIS
Dan 1 Dolazak Delhi
Dan 2 Delhi
Dan 3-4 Poznat kao plavi grad, u Jodhpuru možete posjetiti veličanstvenu utvrdu odakle se pruža i krasan pogled na grad
Dan 5-6 Pushkar
Dan 7-8 Jaipur je živahan gradić, prekrasno odredište obojano u ružičasto.
Dan 9-10 Posjetite Taj Mahal iz Agre
Dan 11 Možete gledati filmove Bollywooda ili posjetiti lokalne tržnice prije nego se ukrcamo na noćni vlak za Varanasi
Dan 12 Možete promatrati hodočasnike kako se kupaju u rijeci Ganges u Varanasiju.
Dan 13 Divite se prekrasnim krajolicima tijekom vožnje vlakom od Varanasija do Delhija
Dan 14 Povratak u Delhi
Dan 15 Napuštamo Delhi
CIJENA UKLJUČUJE
Smještaj: 11 noćenja u hotelima/motelima/hostelima, 3 noćenja u vlaku
Obroci: 3 doručka
Izleti: nisu uključeni
Transport: vlak, taxi, tuk-tuk
Osoblje: Tucan Travel pratitelj
Grupa: maksimalno 18 putnika (prosjek grupe je 8-12 putnika)

CIJENA NE UKLJUČUJE

Doplata na destinaciji 300$
Internacionalne letove i takse
Takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)
Transfere od/do zračne luke
Dodatni smještaj prije i nakon ture
Troškove izdavanja viza
Napojnice na uključenim izletima
Dodatno putno osiguranje
Troškove osobne prirode (hrana i piće, suveniri, napojnice)
Opcionalni izleti

PREPORUKA
Transfer od internacionalne zračne luke do hotela
Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Opcionalni izleti: Tiger Safari, 3 dana, 149€
http://griffin-travel.com/item/indija/ 


TERMINI


Početak


Završetak

Sat 10 Jan 2015

-

Sat 24 Jan 2015

Sat 21 Feb 2015

-

Sat 07 Mar 2015

Sat 04 Apr 2015

-

Sat 18 Apr 2015

Sat 16 May 2015

-

Sat 30 May 2015

Sat 27 Jun 2015

-

Sat 11 Jul 2015

Sat 08 Aug 2015

-

Sat 22 Aug 2015

Sat 19 Sep 2015

-

Sat 03 Oct 2015

Sat 31 Oct 2015

-

Sat 14 Nov 2015

Sat 12 Dec 2015

-

Sat 26 Dec 2015

Sat 23 Jan 2016

-

Sat 06 Feb 2016

Sat 05 Mar 2016

-

Sat 19 Mar 2016

Sat 16 Apr 2016

-

Sat 30 Apr 2016

Sat 28 May 2016

-

Sat 11 Jun 2016

Sat 09 Jul 2016

-

Sat 23 Jul 2016

Sat 20 Aug 2016

-

Sat 03 Sep 2016

Sat 01 Oct 2016

-

Sat 15 Oct 2016

Sat 12 Nov 2016

-

Sat 26 Nov 2016

Sat 24 Dec 2016

-

Sat 07 Jan 2017



Pošaljite upit

ID: [12360] INDIJA – FORTS, TAJ & VARANASI, Putovanja za mlade
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta