Traži

Smokvina.hr

INCA EXPLORER 1 PERU I BOLIVIJA, Putovanje za mlade

INCA EXPLORER 1

PERU I BOLIVIJA


NAZIV TURE: Inca Explorer 1

CODE: BXIE1 / BXEI1

TIP PUTOVANJA: Putovanje za mlade / Budget Expedition

TRAJANJE: 21 dan (20 noćenja)

RUTA: Lima - Huacachina - Nazca - Puerto Inca - Arequipa - Arequipa (optional Colca Canyon excursion) -Arequipa - Cuzco - Puno (optional Lake Titicaca excursion) - Puno - La Paz


KATALOŠKA CIJENA:  1129€ + 300 $ (doplata na destinaciji)


Prava peruanska avantura koja Vam nudi mogućnost posjete Ballestas otocima,  bordanja na pijesku u oazi pustinje Huacachina, let iznad mističnih linija Nazca, plovidbu po najvišem svjetskom plovnom jezeru, Inca Trail Treka do Machu Picchu...
U ova tri tjedna imate priliku vidjeti više nego što si možete i zamisliti, a sama tura završava u La Pazu, najvišem glavnom gradu na svijetu


ITINERER:

Dan

Mjesto/Grad

Država

Obroci

1. dan

Lima

Peru


2. dan

Huacachina


L

3. dan

Nazca


LD

4. dan

Puerto Inca


BLD

5. dan

Arequipa


BLD





6. dan

Arequipa (opcionalni izlet u Colca Canyon)


BLD

7. dan

Arequipa


BLD

8. dan

Cuzco


BL

9. dan

Cuzco



10. dan

Cuzco



11. dan

Cuzco



12. dan

Cuzco



13. dan

Cuzco



14. dan

Cuzco



15. dan

Cuzco



16. dan

Cuzco



17. dan

Puno


L

18. dan

Puno (opcionalni izlet na jezero Titicaca)



19. dan

Puno



20. dan

La Paz


L

21. dan

La Paz





U ponudi se također nalazi ova ista tura u obrnutom smjeru Inca Explorer 1 (BXEI1)


OPIS
Dan 1 Dolazak u Limu
Dan 2 Možete brodom otići na Ballestas otočje i kampirati na pješčanim dinama u Huacachina
Dan 3 Gledamo Nazca Linije
Dan 4 Kampiramo na plaži u Puerto Inca
Dan 5-7 Smještena u sjeni vulkana El Misti, Arequipa je šarmantan gradić s mnoštvo stvari za vidjeti i raditi. Možete napraviti i izlet sa spavanjem u Colca Canyon, jedan od najdubljih kanjona na sivjetu.
Dan 8 Cuzco je naša baza za mnoštvo izleta. Iz Cuzca možemo se popeti po Inca Trailu do Machu Picchu, a moguće je posjetiti i amazonsku džunglu.
Dan 9-12 Opcionalni izlet u amazonsku džunglu
Dan 13-15 Opcionalni izlet - Inca Trail Trek
Dan 16 Cuzco
Dan 17-19 Na obalama jezera Titicaca, iz Puna možete brodom na izlet jezerom te posjetiti autohtone zajednice koje žive na plutajućim otocima.
Dan 20 Prošećite vještičjom tržnicom u La Pazu
Dan 21 Napuštamo La Paz



CIJENA UKLJUČUJE:

Smještaj: 15 noćenja u hotelima/motelima/hostelima, 5 noćenja u kampu
Obroci: 5 x doručak, 9 x ručak, 5 x večera
Izleti: nisu uključeni u cijenu
Transport: Tucan Travel ekspedicijsko vozilo, taxi, pješačenje
Osoblje: Tucan Travel pratitelj, Tucan Travel vozač, Lokalni vodiči na engleskom jeziku za vrijeme izleta
Grupa: maksimalno 34 putnika (prosjek grupe je 15-24 putnika)
Dobna granica: 18-35 godina

CIJENA NE UKLJUČUJE:

Obaveznu doplatu na destinaciji (300$)
Vreću i podložak za spavanje
Internacionalne letove i takse
Takse na untarnje letove (ukoliko su primjenjive)
Dodatni smještaj prije i nakon ture
Troškove izdavanja viza
Napojnice na uključenim izletima
Dodatno putno osiguranje
Troškove osobne prirode (hrana i piće, suveniri, napojnice)
Opcionalni izleti

PREPORUKA

Transfer od internacionalne zračne luke do hotela
Dodatan smještaj prije početka i po završetku ture

Opcionalni izleti:
Amazon Jungle, 3 dana, 559€
Machu Picchu

TERMINI PUTOVANJA:

Ruta: BXIE1 Lima - La Paz


Ruta: BXEI1 La Paz - Lima

Početak


Završetak


Početak


Završetak

Sat 27 Dec 2014

-

Fri 16 Jan 2015


Tue 17 Mar 2015

-

Mon 06 Apr 2015

Sat 07 Feb 2015

-

Fri 27 Feb 2015


Tue 28 Apr 2015

-

Mon 18 May 2015

Sat 04 Jul 2015

-

Fri 24 Jul 2015


Sat 23 May 2015

-

Fri 12 Jun 2015

Sat 01 Aug 2015

-

Fri 21 Aug 2015


Sat 19 Sep 2015

-

Fri 09 Oct 2015

Sat 19 Sep 2015

-

Fri 09 Oct 2015


Sat 17 Oct 2015

-

Fri 06 Nov 2015

Sat 07 Nov 2015

-

Fri 27 Nov 2015


Tue 08 Mar 2016

-

Mon 28 Mar 2016

Sat 19 Dec 2015

-

Fri 08 Jan 2016


Tue 19 Apr 2016

-

Mon 09 May 2016

Sat 06 Feb 2016

-

Fri 26 Feb 2016


Sat 23 Apr 2016

-

Fri 13 May 2016

Sat 21 May 2016

-

Fri 10 Jun 2016


Sat 06 Aug 2016

-

Fri 26 Aug 2016

Fri 17 Jun 2016

-

Thu 07 Jul 2016


Sun 18 Sep 2016

-

Sat 08 Oct 2016

Sat 23 Jul 2016

Pošaljite upit

ID: [12359] INCA EXPLORER 1 PERU I BOLIVIJA, Putovanje za mlade
Broj odraslih osoba:
Broj djece:
Datum dolaska:
Datum odlaska:
Upit:

Kontakt podaci

* Ime:
* Prezime:
Adresa:
Grad:
Poštanski broj:
Država:
* E-mail:
* Telefon / Mobitel 1:
Telefon / Mobitel 2:
Faks:
Napomene:
* denotes required field

Pretraga po ID-u

Google Search

Newsletter

Solution Graphics

Kontakt

Majstora Jurja 13, 21000 Split
Hrvatska (Croatia)
tel: +385 21 271040
fax: +385 21 271040
skype: SmokvinaTravel
MB: 2123681
OIB: 02419525960
ŽIRO RAČUN:
HR8623400091110356129
DEVIZNI RAČUN:
IBAN: HR8423400091510356908
SWIFT CODE: PBZGHR2X
ID KOD: HR-AB-21-060222784
e-mail:
info@smokvina.hr

Konvertor valuta